Новоселівський край, рідна земле моя…

изображение_viber_2020-06-11_15-42-21
Кожен новий день приносить у наше життя щось цікаве.
Надзвичайна подія сталася і сьогодні. До музею завітав Іван Чуприна, заслужений працівник сільського господарства України, ексочільник ПП «Агрофірма імені Шевченка», добре відома і знана в районі постать. Завітав шанований гість не з порожніми руками.
Нагадаємо, що наприкінці минулого року була видана та презентована книга «Новоселівський край – моя рідна земля», в якій йдеться про історію створення та розвиток населених пунктів і господарств Новоселівської сільської ради, про людей, які тут живуть і працюють. Ініціатором видання книги став Іван Чуприна, авторами – Іван Кушніренко та Марія Сахно.
І ніби продовжуючи писати літопис Новоселівки, Іван Чуприна ініціює видання фотоальбому про свій рідний край. З нагоди виходу в світ фотоальбому і завітав до музею Іван Минович. Розуміючи, як важливо донести і зберегти історію своєї землі для прийдешнього покоління, він презентував перший примірник фотоальбому Пологівському районному краєзнавчому музею. Фотоальбом «Новоселівський край, рідна земле моя…» мовою світлин переповідає історію села від його витоків до сьогодення. Тут і перші поселенці, і колективні господарства, становлення освіти, культури, розвиток села. Та найбільше у фотоальбомі портретів людей, адже саме вони і є найціннішим скарбом території, громади. Кожна світлина – це вагома частина історії краю. Близько 600 світлин фотолітопису ілюструють життя поколінь новоселівців, їх будні і працю, свята і відпочинок, боротьбу за мирне небо, важливі події громади.
Книга і фотоальбом про новоселівський край яскраво свідчать про любов її жителів до рідної землі, їх небайдуже ставлення до минулого і турботу про день прийдешній.
Відтепер фотоальбом «Новоселівський край, рідна земле моя…» стане частиною музейного зібрання та доповнить архів установи. Ознайомитися з літописом новоселівського краю зможуть всі відвідувачі нашого музею. Запрошуємо!
All-focus
All-focus
изображение_viber_2020-06-11_15-42-21
изображение_viber_2020-06-11_15-42-25
изображение_viber_2020-06-11_15-42-33
изображение_viber_2020-06-11_15-42-39
изображение_viber_2020-06-11_15-46-41

Розкажіть про нас своїм друзям:
Приєднуйтесь до нас: