Твої герої, Пологівщино!

Щорічно, на початку грудня, у нашій державі відзначається День Збройних Сил України, встановлений постановою Верховної Ради України у 1993 році.

Дату святкування було приурочено до дня ухвалення 6 грудня 1991 року закону України «Про Збройні Сили України». Окрім того, вона символічно збігається з початком Першого зимового походу Армії УНР.

Цього дня ми вшановуємо всіх військовослужбовців української армії. Саме на армію, згідно з Конституцією України, покладаються завдання з оборони нашої держави, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.

Любов до своєї країни, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів – запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.

Захищають територіальну цілісність і суверенітет держави і воїни-пологівці. Серед них Лисенко Іван, учасник бойових дій в зоні проведення АТО, який і нині продовжує військову службу за контрактом.

Іван – скромний, спокійний та ввічливий. За плечима у нього участь у бойових операціях, бойові чергування, гіркота втрат побратимів та всі тяготи військової служби.

У 2015 році Іван був мобілізований до лав ЗСУ. Ніс службу під Слов’янськом, поблизу Попасної, Новозванівки. Небагатослівно згадує про той час, хоча розповісти є що. Відслуживши, повернувся додому у 2016 році.

У 2020-му вирішив знову стати на захист України: підписав контракт і відбув на передову. У своїй частині Іван користується авторитетом та повагою бойових побратимів. Він – командир механізованого відділення, молодший сержант. Відповідальний, хоробрий і мужній воїн-захисник, який готовий покласти життя заради миру і спокою своєї країни.

У мріях Івана Лисенка – вільна, незалежна, процвітаюча Україна та мир у всьому світі. А ще – щоби вдома було усе гаразд, адже там його чекають найдорожчі – дружина та дві донечки.

Тож, напередодні Дня Збройних Сил України бажаємо Івану та усім українським військовослужбовцям миру, злагоди, витримки, незламної сили волі та найскорішого повернення додому!

                      IMG-95814aaf42d3321d9a082c48ca0717a5-V Іван Лисенко

Розкажіть про нас своїм друзям:
Приєднуйтесь до нас: