Хранитель історії запорізького краю!

20 грудня визначний ювілей, 100-річчя від часу заснування, відзначив Запорізький обласний краєзнавчий музей – відомий культурний, освітній та науковий осередок регіону. Його музейне зібрання вражає! Адже за 100 років діяльності тут зібрано та збережено більше 100 тисяч музейних предметів, кожен з яких – частина славної історії краю.

З нагоди ювілею в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї було організовано ряд заходів для музейної спільноти регіону та України: екскурсія вулицями Запоріжжя та кращими музеями міста, круглий стіл з актуальних питань сьогодення, урочистості та святковий концерт.

Музейники Пологівщини теж доєдналися до свята. Ми привітали своїх колег з ювілеєм. Отримали масу приємних вражень від екскурсії містом, де більше дізналися про історію Олександрівська-Запоріжжя. Побували в: Музеї техніки Богуслаєва, Музеї ретро-автомобілів «Фаетон», Музеї історії зброї.

Господарі свята продемонстрували присутнім свої експозиції та нові зали, унікальні колекції та похвалилися здобутками. На згадку про теплу зустріч директор Запорізького обласного краєзнавчого музею подарував присутнім пам’ятні брелоки з символікою ЗОКМ.

Свято закінчилося, але приємні враження від зустрічі з колегами та від чудових екскурсій залишаться іще на довго. Щиро бажаємо колективу Запорізького обласного краєзнавчого музею процвітання, нових відкриттів, цінних надходжень та вдячних відвідувачів!

Незабаром новорічні та різдвяні свята. Щиро радимо пологівцям скористатися вихідними, відкласти на потім всі буденні справи та подарувати собі і близьким святковий настрій, відвідавши музеї. Нам є чим вас здивувати!

                 сайт (3) сайт (2) All-focus

Розкажіть про нас своїм друзям:
Приєднуйтесь до нас: