Художня кераміка: краса, що нас оточує

Фондова колекція Пологівського краєзнавчого музею – невід’ємна частина культурно-історичного надбання Пологівщини.

Музейні предмети дають можливість наочно й послідовно показати причини та наслідки державотворчих процесів на українських теренах, розповідають про життя та побут народу в різні історичні періоди. Саме завдяки музейним предметам ми маємо змогу торкнутися минулого.

В колекції Пологівського краєзнавчого музею поповнення: унікальні керамічні вироби нещодавно передала до фондів установи Олена Петренко із м. Запоріжжя. Серед нових експонатів: глеки різних форм та розміру, розетки з художнім друком, соусники, зооморфні скульптури (керамічні голуби, коники, слоненята), філіжанки, рідкісні керамічні фігури діда Мороза та Снігуроньки. Усі предмети дбайливо збережені турботливими господарями і надійшли до музею в чудовому стані.

Вже неодноразово родина Петренко передавала до фондів нашого музею різноманітні предмети, що мають історичну цінність. Ми щиро вдячні небайдужим землякам за любов до історії рідного краю та активну участь у її збереженні.

Після опрацювання усі експонати доповнять інтер’єри музейних кімнат та окремих експозиційних розділів, що відтворюють культуру та побут різних історичних епох.

1 2 3 4

Розкажіть про нас своїм друзям:
Приєднуйтесь до нас: